aktualności

2012-06-11

Inżynierskie wysiłki nagrodzone

TZMO SA laureatem konkursu "Osiągnięcia w Technice i Ochronie Środowiska w 2011 roku” organizowanym przez Toruńską Radę Federacji Stowarzyszeń Naukowo Technicznych NOT.

Praca zgłoszona przez Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA w temacie „Wdrożenie produkcji jednorazowego wyrobu chłonnego w formie majtek” otrzymali nagrodę II stopnia! Opracowana konstrukcja jest nowatorska, a linie technologiczne tego typu projektowane i wytwarzane były do tej pory tylko przez producentów w USA i Japonii.

Zmagania twórców techniki w konkursach - regionalnych, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego oraz „Przeglądu Osiągnięć Technicznych Torunia” pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia –trwają już od 48 lat! 

Konkursy mają na celu promowanie twórców postępu technicznego i organizacyjnego z regionu kujawsko – pomorskiego i Torunia.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube