aktualności

zdjęcie.JPG
2014-05-12

J. Rostowski z wizytą w TZMO SA

W dn. 12 maja br. w ramach wizyty w województwie kujawsko-pomorskim spółkę PLASTICA należącą do Grupy Kapitałowej TZMO SA odwiedził Jan Vincent-Rostowski, były Minister Finansów, obecnie kandydat do Europarlamentu.

W zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski spotkaniu udział wzięli, m.in. Piotr Całbecki - Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Pani Teresa Kamińska – Prezes PSSE oraz przedstawiciele lokalnych władz.
„PLASTICA to najlepszy przykład potwierdzający zasadność funkcjonowania specjalnych stref ekonomicznych w Polsce” – stwierdził Jan Vincent Rostowski i dodał, że jest pod wrażeniem doskonale zarządzanej spółki z całkowicie polskim kapitałem.
Przypomnijmy, że spółka powstała w 2004 roku jako innowacyjna i zaawansowana technologicznie firma, która od początku swojej działalności dysponuje najnowocześniejszym parkiem maszynowym światowej klasy producentów.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube