aktualności

_MG_5398.jpg
2014-05-23

Janusz Piechociński - Wicepremier, Minister Gospodarki z wizytą w TZMO

22 maja 2014r. z oficjalną wizytą w województwie kujawsko-pomorskim przebywał Wicepremier, Minister Gospodarki – Pan Janusz Piechociński.

Jednym z głównych punktów wizyty było spotkanie w spółce PLASTICA należącej do Grupy Kapitałowej TZMO. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz samorządowych. TZMO SA reprezentowali:
Pan Jarosław Józefowicz – Prezes Zarządu TZMO SA, Pan dr Pawel Neumann, Pan Roman Grzymowicz – Prokurent spółki Plastica oraz Pan Jarosław Aleksander – Dyrektor Zarządzający Plastica Sp. z o.o.

Doceniając wkład TZMO SA w rozwój przedsiębiorczości w naszym województwie, Pan Premier powiedział: „Cieszę się, że Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA wchodzą w kolejny duży proces inwestycyjny, który powinien być wspierany, gdyż  jest bardzo solidny i ważny gracz nie tylko na terenie Polski”.

Spotkanie było okazją do poruszenia tematu rozbudowy zakładów produkcyjnych TZMO na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a tym samym nowych miejsc pracy w regionie kujawsko-pomorskim.

Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wizyty Pana Premiera Piechocińskiego w spółce Plastica.

 

 

   » powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube