aktualności

2012-04-12

Jarosław Józefowicz, Prezes Zarządu Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych SA, Ambasadorem Regionu Kujawsko- Pomorskiego.

Ambasador Regionu został wyłoniony spośród 12 nominowanych osób wkategoriach: nauki, gospodarki, kultury i sportu. Głosowali czytelnicy Nowości, Ekspressu Bydgoskiego oraz słuchacze Radia PiK i widzowie Telewizji Bydgoszcz. Pomysłodawcą i mecenasem trzeciej już edycji plebiscytu jest Kujawsko -Pomorski Klub Kapitału.

Ideą przedsięwzięcia jest wyróżnienie osób, któretworzą dobry wizerunek i markę regionu zarówno w kraju, jak również poza nim.Organizatorzy przygotowali Jarosławowi Józefowiczowi benefis, w którym uczestniczyć będzie ponad 1000 gości.Gośćmi specjalnymi uroczystości będą - Pani Monika Kapil Mohta,Ambasador Indii w Polsce i na Litwie oraz Pan Aleksandr Aleksiejew,Ambasador Federacji Rosyjskiej w Polsce. W części artystycznej wieczoru wystąpią Kayah i Marcin Wyrostek z zespołem.

Uroczysta Gala nadania tytułu ‘Ambasadora Regionu’ odbędzie się w sobotę 14 kwietnia 2012 roku w Filharmonii Pomorskiej w Bydgoszczy. Reportaż z benefisu prezesa TZMO pokaże Telewizja Polska.

Jak w poprzednich dwóch edycjach Patronat nad wydarzeniem objął Pan Piotr Całbecki, Marszałek Województwa Kujawsko Pomorskiego.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube