aktualności

DSCF2104.JPG
2013-05-08

Kolejna inwestycja w Biesenthal zakończona

7 maja 2013 roku w spółce TZMO Deutschland GmbH w Biesenthal odbyło się uroczyste otwarcie nowej - czwartej już - hali logistycznej, która jest piątą inwestycją w Biesenthal w ogóle.

 

Uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego pod halę logistyczną miało miejsce 30 listopada 2013 roku.

Inwestycja warta blisko 1 mln euro poszerzy Centrum Szkoleniowo - Marketingowo - Logistyczne o kolejne 2000 miejsc paletowych.

Pierwszym gościem uroczystości był Ralf Christoffers - Minister Gospodarki Landu Brandenburgii.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali  Jarosław Józefowicz - Prezes Zarządu TZMO SA oraz Małgorzata Grzymowicz - Dyrektor TZMO SA Rynków Zachodnich i Nowych w obecności licznych przedstawicieli świata polityki, administracji i biznesu, wśród których należy wymienić Teresę Kamińską - Prezes Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Andre Stahl - Burmistrza Biesenthal, Dr. Jörg Mocek - Dyrektora Wydziału Administracji, Oświaty i Finansów Starostwa powiatu z Eberswald, Margittę Mächtig - posłankę do Landtagu.

W tym ważnym dniu zarówno dla TZMO Deutschland GmbH, jak i dla całej Grupy Kapitałowej TZMO swoją obecnością Biesenthal zaszczycił także Jego Ekscelencja Ambasador RP w Niemczech Jerzy Margański.

* na zdjęciu od lewej: Małgorzata Grzymowicz, Jarosław Józefowicz, Teresa Kamińska (PSSE), Iwona Grajewska (PSSE), Piotr Daszyński

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube