aktualności

kosmetyki.jpg
2012-09-18

Lunch prasowy EVA NATURA Herbal Garden „Pielęgnacja w harmonii z naturą”

28 sierpnia 2012 w warszawskiej restauracji Flaming Restaurant odbył się lunch prasowy poświęcony nowej serii kosmetyków Eva Natura HERBAL GARDEN.

Wystrój wnętrza, utrzymany był w kolorach bieli i beżu z dodatkiem kompozycji z naturalnych ziół. W specjalnych flakonach pojawiły się niektóre składniki nowej linii kosmetyków – olej ze słodkich migdałów oraz oliwa z oliwek. Czas, uczestnikom spotkania, umilały koktajle na bazie ziół, m.in. mohito bezalkoholowe i koktajl malinowy ze szczyptą pietruszki oraz delikatna, relaksująca muzyka. W konwencję wnętrza idealnie wpisała się linia nowych kosmetyków Eva Natura Herbat Garden.

Gośćmi spotkania byli dziennikarze działów urody popularnych magazynów dla kobiet. Prowadząca Dorota Gardias, w rozmowie z prezesem firmy Pollena Ewa - Marcinem Łątkowskim oraz  ekspertem marki EVA NATURA - Iloną Cynk-Kastelik, przybliżyła uczestnikom lunchu specyfikę prezentowanych kosmetyków. Panie otrzymały także możliwość zdiagnozowania stanu swojej skóry oraz sprawdzenia działania kosmetyków.

Na koniec spotkania odbyła się loteria „wizytówkowa”, w której nagrodą główną był vocher na dowolny zabieg pielęgnacyjny ufundowany przez sieć salonów kosmetycznych Yasumi. Wygrała dziennikarka magazynu SHOW Katarzyna Błażuk.

Szersza relacja na: http://magazynenergy.pl/

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube