aktualności

reklama_Happy_wizerunkowa.jpg
2012-12-19

Marka Happy na benefisie Polskiej Akcji Humanitarnej

W sobotę 8 grudnia w Teatrze Dramatycznym w Warszawie odbył się benefis podsumowujący 20 lat działalności Polskiej Akcji Humanitarnej. Wśród zaproszonych gości były również Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA. Marka Bella Baby Happy jest partnerem PAH-u we wszystkim znanej akcji dożywiania dzieci Pajacyk.

 

Przez dwadzieścia lat Polska Akcja Humanitarna pospieszyła z pomocą mieszkańcom 44 krajów na całym świecie, zapewniła dostęp do wody dla ponad 500 tysięcy ludzi, a dla półtora miliona – dostęp do należytych warunków sanitarnych – czytamy na stronie internetowej PAH. – Stworzyła możliwość zdobywania edukacji ponad 25 tysiącom uczniów, ufundowała ponad 10 milionów posiłków dla niedożywionych dzieci w Polsce i na świecie, udzieliła pomocy humanitarnej wartej 263 miliony złotych, pomogła 17 tysiącom uchodźców mieszkających w Polsce i 2 tysiącom repatriantów.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube