aktualności

medica.JPG
2012-12-14

Marka Seni na targach MEDICA 2012

W dniach 14-17 listopada 2012 mieliśmy niezwykłą okazję uczestnictwa w największych targach medycznych na świecie – MEDICA 2012 w Düssdeldorfie. Z dwoma mottami – ‘We care about your safety’ (dbamy o Wasze bezpieczeństwo) i ‘Value is what we create together’ (wspólnie kreujemy wartość) promowaliśmy przede wszystkim nasze trzy marki – SeniMatopat i Tricomed, najbardziej związane z tematem przewodnim targów.

 

Na targach MEDICA i jednocześnie organizowanej konferencji COMPAMED 2012 swoje nowe produkty, usługi i rozwiązania zwiększające wydajność i jakość opieki nad chorymi prezentowało  4554 wystawców z 64 krajów. W wydarzeniu uczestniczyło ponad 130000 odwiedzających. Ogromna ilość gości przybyła na targi z zagranicy – odwiedzający pochodzili ze 120 krajów.

Nasze stoisko cieszyło się popularnością podczas targów. Produkty Seni, Matopat i Tricomed zostały odebrane przez odwiedzających stoisko jako bardzo nowoczesne i interesujące. W tym roku dopiero po raz drugi mieliśmy możliwość prezentowania naszych wyrobów na targach MEDICA, jednak mamy nadzieję na to, że również w kolejnych latach będziemy mogli zapoznać wielu konsumentów z naszymi markami.

Więcej o targach MEDICA na stronie www.medica-tradefair.com

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube