aktualności

medtrade.jpg
2012-11-12

Medtrade 2012 - targi opieki długoterminowej w USA

Po raz pierwszy w swojej krótkiej jeszcze historii spółka TZMO USA Inc. wzięła udział w największych w USA targach opieki długoterminowej – Medtrade – dla osób i instytucji zainteresowanych branżą medycznego wyposażenia domowego.

Medtrade co roku daje możliwość poznania najnowocześniejszych rozwiązań, usług, produktów i propozycji edukacyjnych dostępnych dla dzisiejszych opiekunów i dostawców usług opiekuńczych. W ciągu trzech dni wystawy odwiedzający mają możliwość spotkania z wiodącymi producentami tego sektora gospodarki, a także mogą wziąć udział w konferencji i poznać najnowsze narzędzia i rozwiązania, dzięki którym mogą pomóc swoim klientom.

Medtrade odbywa się dwa razy w roku – wiosną (we wschodniej części USA) i jesienią (w zachodniej części USA). Po raz pierwszy wystawa, nazywana największą międzynarodową wystawą branży zinstytucjonalizowanej opieki, odbyła się w 1979. Tegoroczna jesienna edycja odbyła się w dn. 16-18 października w Atlancie w stanie Georgia, w Georgi World Congress Centre. Swoje usługi i produkty prezentowało 588 wystawców, z których 29 zadeklarowało tę samą kategorię co TZMO USA Inc., czyli „Pieluchy / produkty do inkontynencji”. Ponieważ Medtrade odwiedzili m.in. sprzedawcy detaliczni, właściciele aptek i sklepów medycznych, eksperci od opieki domowej i specjaliści z branży opieki długoterminowej, mamy nadzieję, że nasza obecność na targach przyniesie owoce dla działań TZMO USA Inc.

Kolejna edycja Medtrade w zachodniej części USA odbędzie się w dn. 8-10 października 2013 w Orlando na Florydzie. Więcej informacji na temat tegorocznej i przyszłej edycji Medtrade na stronie www.medtrade.com

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube