aktualności

58.JPG
2016-06-07

Nagroda Stella Copernicana Cuiaviae et Pomeraniae dla TZMO SA

W dniu 6 czerwca w ramach obchodów Święta Województwa odbyła się uroczysta sesja sejmiku w Urzędzie Marszałkowskim z udziałem reprezentantów świata polityki, samorządowców, przedstawicieli administracji rządowej i hierarchii Kościoła katolickiego, władz rektorskich kujawsko-pomorskich wyższych uczelni oraz innych zaproszonych gości.

 

W czasie sesji wręczono też wyróżnienia Stella Copernicana. Dwie odnoszące sukcesy na lokalnych i globalnych rynkach nasze firmy –TZMO SA i PESA– zostały uhonorowane wyróżnieniami Stella Copernicana Cuiaviae et Pomeraniae, nadanymi za całokształt prowadzonej działalności. Nagrody odebrali Prezes TZMO Jarosław Józefowicz oraz prezes PESA Tomasz Zaboklicki. Do tej pory Statuetki Stella Copernicana Cuiaviae et Pomeraniae przyznano 8 razy.

 

„Jesteśmy zorganizowani na 18 rynkach świata, to znaczy, że mamy tam swoje firmy i swoich pracowników - polskich i lokalnych - mówił szef TZMO Jarosław Józefowicz. - Na niektórych rynkach posiadamy zarejestrowane firmy w kilku miejscach. Np. od miesiąca mamy trzecią firmę w Indiach, w Bombaju, a będziemy mieli jeszcze czwartą firmę - w stolicy tego państwa. W Polsce w ostatnich latach w Kowalewie Pomorskim wybudowaliśmy i wyposażyliśmy w najnowszą technologię pięć zakładów. Dziś zatrudniamy tam ponad 1200 pracowników”

 

Materiał radia PiK

http://www.radiopik.pl/2,44493,rafal-blechacz-honorowym-obywatelem-kujawsko-pom&s=2&si=2&sp=2

Zapraszamy na nasz profil Facebook.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube