aktualności

Przechwytywanie.JPG
2017-05-17

Nowa siedziba TZMO Benelux

16 maja br. roku miało miejsce uroczyste otwarcie nowej siedziby spółki TZMO Benelux w 's-Hertogenbosch, która będzie pełniła funkcję centrum marketingowo-szkoleniowo-logistycznego.

Znajdująca około 100 km od Amsterdamu siedziba to kolejna inwestycja Grupy TZMO. Holandia jest jednym z 18 rynków świata, na których firma posiada swoje spółki, ciesząc się uznaniem 1/3 ludności świata, do której docierają produkty takich marek jak: happy, seni, bella, matopat, citonet.
Ambasadę RP w Holandii reprezentował Pan Tomasz Waźbiński – Radca Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Hadze. 
„Holenderski rynek medyczny to ok. 100 szpitali. W wielu z nich jesteśmy już obecni a do kolejnych planujemy dotrzeć, nie tylko z naszymi produktami do inkontynencji pod marką Seni ale również z usługami CitoNet” – mówi Małgorzata Grzymowicz, Dyrektor TZMO SA Rynków Zachodnich i Nowych. 
Zaplecze logistyczne TZMO Benelux to nowoczesny magazyn wysokiego składowania o powierzchni ponad 1500 m2. Budowa inwestycji zajęła niecały rok.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube