aktualności

wglądówka_seni.jpg
2014-09-08

Nowe logo Seni i Seni Care – czas na zmiany

Od początku istnienia marki Seni, czyli od roku 1997, nasze produkty sygnujemy jednakowym logotypem.

Logo Seni i Seni Care – czas na zmiany

Logotyp ten kojarzy się od lat z doskonałą jakością wyrobów chłonnych, z kompleksową ofertą dla osób z nietrzymaniem moczu. Jest znany instytucjom, aptekom, sklepom medycznym i klientom indywidualnym w ponad 50 krajach świata.

Marka Seni dynamicznie się zmienia. Nasze produkty są już nie tylko dla seniorów, od których produkty wzięły swoją nazwę. Modyfikacje w marce Seni są ściśle powiązane ze zmianami demograficznymi, ze wzrostem świadomości naszych klientów w zakresie nietrzymania moczu i pielęgnacji, ze zmianą oczekiwań klientów w stosunku do produktów chłonnych i pielęgnacyjnych.

Z marki wyłącznie dla osób ze średnim i ciężkim nietrzymaniem moczu, obłożnie chorych, raczej dla instytucji niż rynku otwartego, stajemy się świadomie marką dla wszystkich. W coraz większej mierze jesteśmy marką dla osób aktywnych, które, mimo nietrzymania moczu w stopniu od kropelkowego aż do ciężkiego, chcą nadal cieszyć się życiem oraz codzienną aktywnością i niezależnością. Nasze produkty niezmiennie cieszą się popularnością w instytucjach, jednak coraz częściej dostępne są w sklepach i drogeriach, poszukiwane w aptekach i sklepach medycznych. Od dawna wychodzimy poza system refundacyjny. Naszymi klientami są ludzie, którzy podążają z duchem czasu, nieobce są im nowe technologie i świadomi są wymagań, jakie mogą stawiać wyrobom, które mają zapewniać im codzienny komfort. Dla nich właśnie marka Seni wraz ze wszystkimi grupami produktowymi w ramach ofertyzmienia się na bardziej nowoczesną, nastawioną na potrzeby klientów.

Zmiany, o których mówimy, dotyczą zarówno samych produktów, nad których funkcjonalnością i nowoczesnością nieustannie pracujemy, jak również wizerunku.

Przedstawiamy Państwu odświeżone logotypy Seni oraz Seni Care, które już wkrótce pojawią się na nowych opakowaniach naszych produktów, a także we wszystkich materiałach promujących markę Seni.

Logotypy w nowej wersji odbiegają nieco od obecnego logo, jednak znacząco do niego nawiązują. Są nowoczesne i świeże. Planujemy ujednolicenie logotypu dla wszystkich produktów chłonnych. Da to w naszym odczuciu spójny obraz marki dla wszystkich produktów chłonnych – bez względu na grupę produktową na opakowaniu będzie widoczne logo Seni.

W przypadku logotypu Seni Care zdecydowaliśmy się na pozostawienie członu „care” przy logo Seni, aby podkreślić odrębność grupy produktów kosmetycznych i oferty uzupełniającej.

Odświeżone logo pojawi się już wkrótce na naszych produktach. W pierwszej kolejności nową grafikę będą miały opakowania produktów pielęgnacyjnych Seni Care. Jako pierwsze w nowej szacie graficznej w sprzedaży pojawią się krem myjący 3 w 1, którego formuła zostanie wzbogacona o nawilżający mocznik (3%), oraz krem do suchej i zrogowaciałej skóry z 10% mocznika.

Docelowo wszystkie produkty Seni oraz Seni Care będą miały zmienioną szatę graficzną oraz logo.

Zapraszamy do odwiedzenia strony marki Seni

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube