aktualności

logo_forum.jpg
2012-02-07

Odpowiedzialny biznes TZMO

Działania TZMO SA zostały po raz drugi zauważone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu (FOB). Olimpiada dla pracowników Grupy Kapitałowej TZMO SA zostanie wpisana do 10 jubileuszowej edycji raportu FOB  "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2011. Dobre praktyki".

W ubiegłorocznym raporcie "Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki" znalazła się Międzynarodowa Liga Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych Seni Cup.

Misją Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest upowszechnianie idei odpowiedzialnego biznesu jako standardu obowiązującego w Polsce, w celu zwiększenia konkurencyjności przedsiębiorstw, zadowolenia społecznego i poprawy stanu środowiska. 

Ranking odpowiedzialnych firm to zestawienie największych spółek w Polsce, ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

Ranking publikowany jest przez Dziennik Gazetę Prawną pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a tworzony przez Bolesława Roka z Centrum Etyki Biznesu Akademii Leona Koźmińskiego i weryfikowany przez PricewaterhouseCoopers. 

Więcej na www.odpowiedzialnybiznes.pl

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube