Ogłoszono „Biznesmena 2012 roku”

Izba Przemysłowo-Handlowa województwa kujawsko-pomorskiego uhonorowała najlepsze firmy regionu. Rozdane zostały złote, srebrne i brązowe „pieczęcie”, wybrano „Biznesmena 2012 roku” oraz „Lidera wspierania przedsiębiorczości”.  

Pan Jarosław Józefowicz, Prezes TZMO SA, otrzymał „Złotą pieczęć” oraz tytuł „Biznesmena 2012 roku”.

- Laureaci swój sukces opierali na eksporcie, a jednocześnie myśleli o przyszłości. Wszyscy laureaci poważnie inwestowali - argumentuje Piotr Terlecki, prezes Izby Przemysłowo-Handlowej województwa kujawsko–pomorskiego. - wybrani laureaci cechują się tym, że niezależnie od okresu dużo inwestują i wprowadzają dużo innowacji w gospodarce. I to jest wspólna cecha – dodaje Marek Hahn, wiceprezes Izby Przemysłowo-Handlowej województwa kujawsko–pomorskiego.

Gala wręczenia wyróżnień odbyła się w Bydgoszczy w sobotę 2 lutego w hotelu Pod Orłem. Wyróżnienie otrzymał również Pan Zbigniew Barłóg z Metalbarku, natomiast tytuł „lider wspierania przedsiębiorczości” przypadł Panu Ryszardowi Ratajowi.

Nagrody Izby Przemysłowo-Handlowej przyznawane są od 18 lat. W tym roku uhonorowanych zostało 21 firm. Najlepsi przedsiębiorcy zostali wyróżnieni również przez wojewodę, sejmik województwa i bydgoski oddział Telewizji Polskiej.

aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube