aktualności

500Lista.PNG
2013-04-24

'Orzeł Rzeczpospolitej' dla Grupy TZMO SA

Rzeczpospolita po raz 15 przygotowała Listę 500, czyli zestawienie największych firm w kraju. w opublikowanym przez dziennik rankingu Grupa Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych zajęła 143  miejsce! Tak silna pozycja przedsiębiorstwa z całkowicie polskim kapitałem jest ogromnym powodem do zadowolenia i potwierdza wysoką skuteczność działania na coraz bardziej konkurencyjnym rynku.

 

Uroczysta gala podczas której została zaprezentowana Lista 500 odbyła się  23.04.2013 roku o godz. 18.00 na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Liście 500 tradycyjnie już towarzyszą Orły „Rzeczpospolitej”, nagrody dla firm najlepszych i najefektywniejszych. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA. otrzymały nagrodę w kategorii przedsiębiorstw produkcyjnych. „O sukcesach naszej firmy zadecydował wspaniały zespół, w którym wiedza oraz doświadczenie starszych pracowników łączą się z entuzjazmem, odwagą i wiedzą młodych osób. Ta nagroda utwierdza nas w przekonaniu, że obraliśmy właściwy kierunek i pozwala nam śmiało patrzeć w przyszłość. Ten rok musi być jeszcze lepszy, bo nasz zespół z każdym dniem pracuje coraz lepiej a efekty jego pracy są widoczne”, Jarosław Józefowicz, Prezes Zarządu TZMO SA.

Orły przyznawane są w trzech kategoriach firm:  produkcyjnych , handlowych, infrastrukturalnych i usługowych oraz finansowych. Podział wynika z niepełnej porównywalności warunków działania w różnych segmentach polskiej gospodarki.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube