aktualności

diament.JPG
2012-04-27

PLASTICA ponownie z "Diamentem".

25 kwietnia 2012 roku w Toruniu, podczas gali zostały wręczone Diamenty Forbes & Onet dla najlepszych firm w województwie kujawsko-pomorskim.Po raz drugi bezkonkurencyjna okazała się Plastica Sp. Z o.o. należąca do grupy kapitałowej TZMO SA.

Tradycyjnie Diamenty trafiły do najlepszych firm w trzech kategoriach: 
- firmy małe 5-50 mln zł 
- firmy średnie 50-250 mln zł
- firmy duże powyżej 250 mln zł.

W kategorii przedsiębiorstw dużych, generujących przychód powyżej 250 mln zł, zwyciężyła PLASTICA Sp. z o.o.. Tym samym spółka wyprzedziła drugie w zestawieniu POJAZDY SZYNOWE PESA BYDGOSZCZ S.A. i trzeci POLOMARKET DETAL Sp. z o.o.

W zestawieniu Diamenty Forbesa 2012 łącznie znalazło się 2051 firmLista Diamentów Forbesa została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Uwzględnia ona zarówno wyniki
finansowe, jak i wartość majątku poszczególnych firm. Umożliwia także zmierzenie potencjału przedsiębiorstw, przy uwzględnieniu wielkości realizowanych inwestycji oraz zdolności do powiększania sprzedaży i zysków. W zestawieniu ujęto firmy, które w terminie złożyły do KRS sprawozdanie finansowe za rok 2011 lub opublikowały je w Monitorze Polskim B. 

Nagrodę w imieniu spółki Plastica odebrali – od lewej - Pan Jarosław Aleksander oraz  Pan Roman Grzymowicz.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube