aktualności

2015-10-12

POLLENA-EWA partnerem Sympozjum "Piękno mimo wszystko"

W sobotę 10 października w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu odbyło się Sympozjum "Piękno mimo wszystko", którego partnerem była Pollena-Ewa SA.

I tym razem zainteresowanie kosmetykami Eva Natura i Eva Simple przerosło nasze najśmielsze oczekiwania! Na sympozjum zgłosiło się aż 160 uczestniczek.
Panie z ogromnym zainteresowaniem zapoznawały się z naszymi nowinkami kosmetycznymi do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała a jeszcze chętniej poddawały się badaniu typu skóry na naszym stoisku. 
Całości dopełniły ciekawe wykłady kosmetyczne, medyczne, psychologiczne oraz stylistyczne. 
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę! Bardzo miło było spotkać się kolejny raz w tak niesamowicie serdecznym gronie. Nieskromnie musimy przyznać, że stoisko kosmetyczne Polleny-Ewy było zdecydowanie najładniejsze i znacznie wyróżniało się na tle pozostałych wystawców :). 
Kolejne kobiece spotkanie już 19 listopada, także w Młynie Wiedzy w Toruniu. Również i tym razem przygotujemy dla Was mnóstwo nowych atrakcji.
Jednocześnie chcielibyśmy poinformować, że od jutra w sklepach Piotr i Paweł w Toruniu będą dostępne produkty Eva Simple, Eva Natura BIOcomplex oraz Eva Natura Siła Ziół.  Zachęcamy do zakupów!

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube