aktualności

gfx2.jpg
2012-04-11

Seni na Altenpflege 2012

Altenpflege  to największe europejskie targi w sektorze opieki długoterminowej. Od wielu lat są miejscem spotkań producentów, dostawców, opiekunów formalnych i nieformalnych, a także wszystkich tych, którzy zainteresowani są tematem opieki. Targi odbywają się co roku, na przemian w Hanowerze i Norymberdze w Niemczech. Stoiska wystawców z kilkunastu krajów odwiedzane są corocznie przez ponad 34 000 gości.

W tym roku w dn. 27-29 marca targi zorganizowane były w Centrum Targowym w Hanowerze. Organizatorzy przywitali tysiące gości i ponad 650 wystawców.

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA róznież były obecne na tegorocznej wystawie Altenpflege. Na stoisku, którego gospodarzem była spółka-córka - TZMO Deutschland GmbH, prezentowane były produkty pod marką Seni oraz Matopat. Targi były doskonałą okazją do spotkań z naszymi Klientami, a także do zaprezentowania naszej oferty i serwisu wszystkim zainteresowanym opieką długoterminową.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube