aktualności

DSC02458.JPG
2014-11-14

Spotkanie z Prezydentem i Premierem RP

W minionych dniach dwie najważniejsze osoby w Państwie odwiedziły województwo kujawsko-pomorskie.

W środę 12 listopada w Bydgoszczy Prezydent RP Bronisław Komorowski był gościem forum „Duża Rodzina-dobre praktyki w samorządzie”. Mówił o budowaniu korzystnego klimatu wokół rodzin wielodzietnych – "Myślę, że mamy w tej dziedzinie duże sukcesy" – powiedział prezydent.

Dzień później Pani Premier Ewa Kopacz  wzięła udział w uroczystości podpisania  kujawsko-pomorskiego kontraktu terytorialnego przewidującego strategiczne inwestycje dla regionu.

Kontrakt przewiduje, że do województwa kujawsko-pomorskiego trafi 20,6 mld zł z nowej perspektywy europejskiej – podkreśliła szefowa rządu. "Wiem, że te pieniądze zostaną dobrze wydane. Kujawsko-pomorskie jest przyjazne dla inwestorów. Każdy, kto będzie tworzył nowe miejsca pracy, może liczyć na polski rząd" - zapewniła.

Wśród zaproszonych gości na obu spotkaniach obecne było TZMO SA.

To już kolejne spotkanie firmy z Prezydentem Komorowskim. Prezes Zarządu Pan Jarosław Józefowicz w 2012 roku w imieniu firmy odebrał nagrodę Prezydenta RP w kategorii "Obecność na rynku globalnym". Dziś TZMO SA to 54 spółki w 17 krajach świata. Grupa TZMO łącznie zatrudnia 7600 pracowników, w samym regionie kujawsko pomorskim około 3700 osób.

Fotorelacja dostępna na facebooku TZMO SA

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube