aktualności

szwajcaria.JPG
2015-09-23

TZMO na XIV Kongresie Europejskiego Stowarzyszenia Organizatorów Opieki Długoterminowej EDE

23-25.09.2015 roku w Montreux w Szwajcarii odbywa się XIV Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Organizatorów Opieki Długoterminowej EDE. Jest to doskonała okazja do zaprezentowania uczestnikom z całej Europy naszego kraju, Torunia i TZMO SA.

XIV Kongres Europejskiego Stowarzyszenia Organizatorów Opieki Długoterminowej EDE jest okazją do zaprezentowania uczestnikom z całej Europy naszego kraju, Torunia i TZMO SA. Wieczór innauguracyjny poprowadzi znany wszystkim Mr. Kevin Aiston.  W ubiegłym tygodniu dobiegła końca XVIII Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej ale już dziś myślimy o Konferencji Jubileuszowej w 2017 roku. Współdziałając z Polskim Towarzystwem Opieki Długoterminowej oraz Stowarzyszeniem Organizatorów i Menedżerów Pomocy Społecznej i Ochrony Zdrowia, chcielibyśmy połączyć tę uroczystość z XV Jubileuszowym Kongresem Europejskiego Stowarzyszenia Organizatorów Opieki Długoterminowej EDE. Wspólne obchody podwójnego jubileuszu w jednym miejscu, w Toruniu, otwierzą szansę na:· zwiększenie integracji środowiska odpowiedzialnego za kreowanie europejskiej opieki długoterminowej oraz· na budowanie edukacyjnego mostu między Europą Wschodnią i Zachodnią. Wierzymy,że podejmowane działania będą kolejnym ważnym krokiem w budowaniu wartości marki Seni.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube