aktualności

image.jpg
2017-06-24

TZMO SA - Ambasadorem Biznesu RP Polskiego Radia.

Polskie Radio wręczyło nagrody Nagrody Gospodarcze po raz pierwszy.Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA zajęły pierwsze miejsce w kategorii Ambasador Biznesu. 

To nagroda dla firm skutecznie i ciekawie promujących polskie produkty lub usługi za granicą. TZMO SA jest bowiem, jak mówili prowadzący uroczystość Jolanta Fajkowska i Wojciech Surmacz, obecny zarówno na rynkach wschodnich, jak i zachodnich oraz za oceanem. Drugie miejsce zajęła Vistal Gdynia SA, a trzecie Medcom sp. z o.o.

"To polski koncern globalny który bez kompleksów rywalizuje z takimi gigantami jak Unilever czy Procter &Gamble. Firma po zdobyciu rynków wschodnich zaczęła ekspansję na Zachód, także za oceanem, w Holandii właśnie powstała nowa siedziba i centrum logistyczne. To też przykład jednej z najbardziej udanych prywatyzacji.

Prezes zarządu firmy Jarosław Józefowicz nie krył zadowolenia z werdyktu kapituły. - To oznacza, że wszyscy zauważyli, że jesteśmy obecni na świecie. Jesteśmy obecni na 18 rynkach świata. Dla nas rynkiem strategicznym na pewno są Indie - powiedział Józefowicz. Dodał, że liczy, że już niedługo firma będzie mogła się pochwalić fabryką w USA." - możemy przeczytac na stronie Polskiego Radia  

 

 

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube