aktualności

IMG_8673.jpg
2015-11-25

TZMO SA jednym z laureatów rankingu Gazety Bankowej TOP 20 "Firmy z Energią"

TZMO SA jednym z laureatów rankingu Gazety Bankowej TOP 20 "Firmy z Energią" w kategorii średnich i dużych spółek, w którym były brane pod uwagę wyłącznie spółki z polskim kapitałem.

TZMO SA odebrało wczoraj nagrodę "Firmy z energią" rankingu w organizowanym po raz pierwszy przez Gazeta Bankowa , przy wsparciu Polska Grupa Energetyczna , Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Nowy Jedwabny Szlak,Orange Polska , PKO Bank Polski, Restauracja Villa Foksal oraz Kapsch. Jesteśmy bardzo dumni z nagrody, tym bardziej, że ranking brał pod uwagę wyłącznie spółki z polskim kapitałem, a nagrodzone w kategorii średnich i dużych spółek zostały znane wszystkim CD ProjektPESA Bydgoszcz SATZMO SA (marki Bella i Seni), CobiZakłady Porcelany Stołowej "Lubiana" S.A. Niezmiernie cieszą nas sukcesy polskich podmiotów.

Bardzo się cieszymy, dziekujemy za nagrodę i gratulujemy wszystkim uczestnikom!

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube