aktualności

article_image5324150312.jpg
2014-10-27

TZMO SA laureatem nagrody „Marka Polskiej Gospodarki”

Nagroda została przyznana przez Ministerstwo Gospodarki i dziennik "Rzeczpospolita" podczas właśnie trwające gali "Lista 2000 Polskich Przedsiębiorstw i Eksporterów".

Nagroda „Marka Polskiej Gospodarki” przyznawana jest przedsiębiorstwom odnoszących największe sukcesy w polskim eksporcie. W uroczystości udział wzięli wicepremier, minister gospodarki Janusz Piechociński oraz podsekretarz stanu w MG Ilona Antoniszyn-Klik.

"Gratuluję firmom, które odnoszą tak duże sukcesy na zagranicznych rynkach, wszystkim nominowanym i laureatom. Polscy przedsiębiorcy są najlepszą wizytówką polskiej gospodarki na świecie" – powiedział wicepremier Janusz Piechociński podczas gali

Laureatów w plebiscytach wyłoniła kapituła pod przewodnictwem wicepremiera, ministra gospodarki Janusza Piechocińskiego, złożona z autorytetów w dziedzinie ekonomii i biznesu.

Gala odbyła się w Warszawie w Ministerstwie Gospodarki, przy placu Trzech Krzyży 3/5 w Sali Pod Kopułą.

Dzisiaj również została opublikowana Lista 2000 „Rzeczpospolitej”.Grupa TZMO zajęła 134 miejsce!

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube