aktualności

140501_r0_620.jpg
2014-10-23

TZMO SA nagrodzone Portretem Polskiej Medycyny w kategorii Lider Rynku Zdrowia 2014

Uroczystość wręczenia nagrody odbyła się dziś wieczorem w hotelu Sheraton w Warszawie, podczas Gali inaugurującej pierwszy dzień X Forum Rynku Zdrowia.

W imieniu TZMO SA Portret Polskiej Medycyny odebrał Prezes Zarządu – Jarosław Józefowicz.

Forum Rynku Zdrowia to jedna z najważniejszych debat o stanie i planowanych zmianach w polskim systemie opieki zdrowotnej. Co roku bierze w niej udział ponad 1000 osób, wśród nich wybitne postacie polskiej medycyny, politycy decydujący o kształcie naszego lecznictwa, czołowi menedżerowie placówek medycznych oraz liderzy przemysłu farmaceutycznego w Polsce.

Nagroda przyznana przez Rynek Zdrowia to efekt sukcesu rynkowego wyrobów medycznych i usług TZMO SA na całym świecie, uruchomienia w 2001 roku Szpitala Specjalistycznego Matopat, a także szerokiej działalności edukacyjnej skierowanej do personelu medycznego, opiekuńczego i terapeutycznego w zakresie opieki długoterminowej i pomocy społecznej.

Uzasadnienie werdyktu dla przyznanego TZMO SA Portretu Polskiej Medycyny 2014:

Lider Rynku Zdrowia 2014: Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA:

"Miarą osiągnięć Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych jest nie tylko sukces rynkowy wyrobów medycznych i usług, globalny zasięg Spółek TZMO oraz inwestycje w kilkunastu krajach. Bardzo istotna w strategii rozwoju oraz w misji Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych jest także działalność edukacyjna Fundacji TZMO Razem Zmieniamy Świat, skierowana do personelu medycznego, terapeutycznego i opiekuńczego, w zakresie opieki długoterminowej i pomocy społecznej. W 2001 r. TZMO uruchomiły Szpital Matopat - jeden z pierwszych w kraju, zbudowany od podstaw niepubliczny szpital wieloprofilowy."

Odbierając nagrodę Pan Jarosław Józefowicz prezes zarządu TZMO SA powiedział: "Dziękując za wyróżnienie, chciałbym podziękować jednocześnie całemu zespołowi Grupy TZMO. Jestem dzisiaj bardzo szczęśliwym człowiekiem..."

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube