Uroczyste otwarcie CitoNet Warszawa 12.01.2016

DSC_0173.JPG logo
12 stycznia br. miało miejsce uroczyste otwarcie CitoNet Warszawa. To już szósty oddział Centrów Usług w Polsce, świadczący nowoczesne  usługi w zakresie outsourcingu prania wodnego oraz tworzenia niestandardowych sterylnych pakietów, zestawów wyrobów medycznych dedykowanych pod konkretne procedury medyczne.    

Uroczystego otwarcia dokonali:

Prezes Zarządu TZMO SA Pan Jarosław Józefowicz
Jego Magnificencja Rekotor Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego - Pan  prof. dr hab. n. med. Marek Krawczyk
Prezes CitoNet Warszawa Pani Monika Michna

Zaproszeni goście mieli okazję do zwiedzenia najnowocześniej pralni medycznej w Polsce.

Obecnością na uroczystości oficjalnego otwarcia zaszczycili  dyrektorzy szpitali klinicznych i wojewódzkich z Polski oraz przedstawiciele władz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego Współgospodarzem był również SPCSK ( samodzielny publiczny centralny szpital kliniczny ) w Warszawie z udziałem Pani Dyrektor Ewa Marzena Pełszynskiej.

Pierwsze Centrum Usług Sieci CitoNet powstało w Łodzi w 2001 roku.
W kolejnych latach powstały CitoNet’y w Bydgoszczy, Krakowie, Szczecinie i w Trójmieście. Od stycznia 2012 roku prowadzimy outsourcing Centralnej Sterylizatornii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M. Kopernika w Toruniu.

aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube