aktualności

Info Prezydent.png
2018-03-16

Wizyta Prezydenta RP w Plastica (Grupa TZMO)

We wtorek, 20 marca br. Prezydent RP Andrzej Duda odwiedził spółkę Plastica należącą do Grupy TZMO.

- Jestem w firmie, która jest wzorem rozwoju biznesu w Polsce. Śmiało można mówić, że jest to wielki biznes - mówił Prezydent Andrzej Duda, który zwiedził we wtorek w Kowalewie Pomorskim firmę Plastica sp. z o.o.

- Dzisiaj firma jest obecna w zasadzie na całym świecie – mówił Andrzej Duda.  - Jedna trzecia ludności świata może kupować materiały wyprodukowane przez grupę kapitałową Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA.

Przypomniał, że TZMO dwa razy znalazły się wśród laureatów Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP: po raz pierwszy została wyróżniona w 2012 roku przez Bronisława Komorowskiego i ponownie w 2016 roku w kategorii „Odpowiedzialny Biznes”. Andrzej Duda podkreślał, że na przyznanie nagrody wpływ miała także działalność charytwatywna firmy. - Jest otwarta na człowieka i jego potrzeby - tłumaczył Prezydent. 

Podkreślał, że chciałby, aby taki właśnie model przedsiębiorczości polskie firmy realizowały. - Tu, gdzie firma jest mocno zakorzeniona, czuje się na siłach, posiada kapitał, zdolności - wychodzi na inne rynki i opanowuje je, przynosząc także coraz większe dochody także do polskiej gospodarki, tworząc miejsca pracy, budując kolejne polskie marki rozpoznawalne na świecie - mówił.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube