Wyróżnienie dla BELLA CUP

W dniu 8 grudnia 2011 w sali warszawskiego Multikina Złote Tarasy odbyła się Uroczysta Gala z okazji 90-lecia Polskiego Związku Tenisowego „Ten mecz trwa już 90 lat”.

Gośćmi specjalnymi gali byli zawodnicy reprezentujący Polskę na najbardziej prestiżowych międzynarodowych zawodach tenisowych – w przeszłości i dziś -  m. in. Wojciech Fibak oraz siostry Agnieszka i Urszula Radwańskie, Łukasz Kubot, Mariusz Fyrstenberg i Marcin Matkowski. 

W trakcie gali Międzynarodowy Turniej Tenisa Ziemnego Kobiet BELLA CUP otrzymał honorowe wyróżnienie za promocję tenisa i umożliwienie rozwoju kariery tenisowej polskich tenisistek. W uzasadnieniu przyznania wyróżnienia wskazano, że Bella Cup jest dziś największym turniejem tenisa kobiet w Polsce. Bella Cup od samego początku wspiera główny sponsor – Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych SA. Dotąd odbyło się 17 edycji Bella Cup. 

Dyplom wraz z medalem okolicznościowym odebrała Agnieszka Sobkowiak – Dyrektor ds. PR TZMO SA.

aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube