aktualności

20140820125925_0_LOGO_TDOD.jpg
2014-09-24

XVII Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej

W dniach 23-25 września 2014 – odbywa się w Toruniu
XVII Międzynarodowa Konferencja Opieki Długoterminowej pt. „Zarządzanie
jakością w placówkach opieki długoterminowej w aspektach: ekonomicznym, medycznym i społecznym”.

To największe w Polsce wydarzenie skupiające co roku ponad 1000 uczestników z całego świata – kadrę menedżerską oraz personel medyczny, terapeutyczny i opiekuńczy placówek ochrony zdrowia, opieki długoterminowej i pomocy społecznej.

W tym roku swoimi spostrzeżeniami podzielą się wykładowcy z Polski, Niemiec, Szwajcarii, Czech i z Węgier. Będzie to więc idealna okazja do wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie. Z pewnością przełoży się to na wiele inspirujących pomysłów i rozwiązań, które przyczynią się do podnoszenia jakości opieki oraz pracy w placówkach opiekuńczych i leczniczych.

Dodatkowo, podobnie jak w ubiegłym roku, w ramach konferencji odbędzie się panel dyskusyjny dyrektorów DPS pt. „Jak efektywnie zarządzać placówką?”. Poprowadzi go prof. Piotr Błędowski.

Konferencję organizują: TZMO SA, Fundacja Razem Zmieniamy Świat oraz Stowarzyszenie na Rzecz Opieki Długoterminowej i Pomocy Społecznej „Dom Pod Słońcem”.

Patronat merytoryczny nad tym wydarzeniem sprawują: Polskie
Towarzystwo Gerontologiczne oraz europejskie stowarzyszenie European Association for Directors and Providers of Long-Term Care Services E.D.E.

Więcej informacji na stronie www.tdod.pl.

» powrót
aktualności
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube