Praktyki w Grupie TZMO

praktykizawodowe.jpg logo

Studentom dajemy możliwość poznania zasad funkcjonowania dużej firmy oraz zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych.

Praktyki:

  • mogą odbywać się w ciągu całego roku, w szczególności jednak przypadają na okres wakacji i ferii, co jest podyktowane dostępnością studentów,
  • trwają 4 tygodnie (około 30 godzin tygodniowo),
  • dają możliwość pokazania się, co może prowadzić do otrzymania propozycji współpracy.

Obszary praktyk:

  • Marketing
  • Obsługa klienta
  • Zakupy
  • Zamówienia publiczne
  • HR
  • Finanse
  • Logistyka

 

Jak zgłosić się na praktykę?

 

Oto wypowiedzi naszych praktykantów:

Agnieszka, Praktyki w Pionie Ekonomicznym

Praktyki w Pionie Ekonomicznym Toruńskich Zakładów Materiałów Opatrunkowych stanowiły dla mnie doskonałą sposobność do zweryfikowania wiedzy zdobytej w okresie studiów oraz nabycia nowych przydatnych umiejętności, których uczelnia nie jest w stanie przekazać studentowi w trakcie realizacji zakładanego planu studiów. Opanowana teoria niepoparta konkretną, solidną praktyką to zbyt mało. Odpowiednie nastawienie do zdobywania nowej wiedzy i kolejnych umiejętności, a także chęć dzielenia się posiadaną wiedzą przez pracowników tego przedsiębiorstwa, sprawiły, iż czas praktyk uważam za wykorzystany w sposób „produktywny”, niezwykle dla mnie wartościowy. Każda osoba, z którą miałam okazję współpracować w trakcie realizacji praktyk w Dziale Controllingu, Dziale Windykacji, a następnie okresie stażu w Dziale Księgowości Korporacyjnej i Dziale Controllingu cechowała się dużą cierpliwością, życzliwością oraz ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem w kontakcie ze studentem posiadającym wciąż niewielkie doświadczenie zawodowe. 

Agata, Praktyki w Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT

Czas praktyki w Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT był dla mnie niezwykle owocny. Miałam okazję dowiedzieć się, jak funkcjonuje duża firma i jak istotne jest to, by wszystkie elementy były spójne i do siebie pasowały. Pracując w recepcji miałam nieustanny kontakt z klientami, dzięki czemu mogłam szkolić się w zakresie komunikacji i współpracy z innymi osobami. Uważam, biorąc pod uwagę sytuację na obecnym rynku pracy, że są to umiejętności niezbędne do zaprezentowania się jako wartościowy kandydat dla przyszłego pracodawcy. Zdecydowanie polecam wzięcie udziału w praktykach, gdyż są one doskonałą okazją do rozwoju, poznania różnych obszarów biznesowych, a także przygotowują do rozpoczęcia własnej kariery zawodowej.

Aneta, Praktyki w Dziale Personalnym

Dla mnie najważniejszą rzeczą w praktykach jest to, aby mieć możliwość zdobycia umiejętności przydatnych w późniejszej pracy zawodowej. Wartościowy pracownik oprócz wiedzy teoretycznej posiada również doświadczenie. Właśnie takie umiejętności miałam okazję zdobyć w Dziale Personalnym TZMO SA. Pracowałam pod okiem specjalistów, którzy podzielili się nie tylko swoją wiedzą, ale również pasją w wykonywanych obowiązkach. Podczas odbywania praktyki miałam okazję poznać od podstaw proces rekrutacji oraz w nim aktywnie uczestniczyć. Praktyka ta nauczyła mnie jak bardzo odpowiedzialną i ważną rolę pełni rekruter. Praca rekrutera przypomina puzzle, gdzie poszczególne elementy układanki trzeba dopasować w taki sposób, by stanowiły integralną całość. Szczerze polecam praktyki zawodowe w Dziale Personalnym TZMO SA. Gdybym miała wybierać ponownie, zdecydowanie byłaby to raz jeszcze praktyka w TZMO SA.

 

kariera
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube