spotkania ze studentami

spotkaniazestudentami.jpg logo

SPOTKANIA DLA STUDENTÓW:

Spotkania dla studentów organizujemy zarówno w siedzibie firmy jaki i na terenie uczelni, z którymi współpracujemy. Udział w spotkaniu to doskonała okazja na bliższe poznanie naszej firmy oraz naszych pracowników. Studenci mogą zdobyć cenne informacje, poszerzyć swoje kompetencje oraz dowiedzieć się, jak wygląda praca w naszej firmie.

Drzwi otwarte "Oko w oko z pracodawcą" to pełen wrażeń dzień, spędzony w siedzibie firmy TZMO SA w Toruniu. Atrakcją spotkania są gry biznesowe, warsztaty rozwijające kompetencje miękkie oraz dyskusje z Kadrą Zarządzającą TZMO SA. Przyjdź i zobacz na własne oczy jak wygląda praca w naszej firmie! Kolejne spotkania już wkrótce.

Warsztaty biznesowe. Żądny wiedzy? Wiemy jak zaspokoić Twój głód! Warsztaty tematyczne organizowane przez zespół doświadczonych specjalistów to doskonała okazja na zdobycie nowych umiejętności, które pomogą Ci zaistnieć w świecie biznesu

Spotkania rekrutacyjne. Szukasz pracy? Wychodzimy Ci naprzeciw! Podczas spotkania dowiesz się jakich pracowników obecnie szukamy, jakie umiejętności trzeba posiadać, aby dołączyć do naszego zespołu oraz będziesz miał możliwość sprawdzenia się w „akcji”.

kariera
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube