sport

zaangazowaniespolecznesport.jpg logo
Naszą strategią społeczną jest propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Dlatego właśnie sport to jedna z dziedzin objęta wsparciem Grupy. Jesteśmy partnerem wielu wydarzeń zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych.

Promujemy aktywny styl życia

Strategię społeczną Grupy TZMO stanowi propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Dlatego właśnie sport to jedna z dziedzin objęta wsparciem Grupy. Jesteśmy partnerem wielu wydarzeń zarówno międzynarodowych, jak i lokalnych.

Kibicujemy profesjonalnym tenisistkom

Od lat jesteśmy organizatorem i sponsorem głównym Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Kobiet Bella CUP.

Międzynarodowy Turniej Tenisowy Kobiet Bella Cup organizowany jest w ramach cyklu zawodowych turniejów Międzynarodowej Federacji Tenisowej ITF.

Strategię społeczną Grupy TZMO stanowi przede wszystkim propagowanie zdrowego, aktywnego stylu życia. Dlatego właśnie sport to główna dziedzina objęta naszym wsparciem. W Polsce odbywa się turniej BELLA CUP dla profesjonalistek, natomiast na Ukrainie organizujemy rozgrywki finałowe turnieju dla amatorek.

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A. są sponsorem głównym turnieju od początku jego organizacji. W 2016 roku pula nagród wynosi 25 tys. USD, co plasuje tę imprezę wśród  najbardziej prestiżowych, zawodowych turniejów tenisa kobiecego w Polsce. O coraz większej popularności BELLA CUP świadczy rosnąca z roku na rok liczba zgłoszeń z kilkudziesięciu państw świata.

BELLA CUP jest usankcjonowanym przez Międzynarodową Federację Tenisową (ITF) turniejem kobiet, przynoszącym zawodniczkom punkty do światowej listy WTA. Zasady rozgrywek turnieju precyzyjnie określa Regulamin Turniejowy ITF.

Wspieramy pasje osób niepełnosprawnych

Wśród wielu działań społecznych, wspieranych przez TZMO SA, na szczególną uwagę zasługuje Międzynarodowa Liga Piłki Nożnej Osób Niepełnosprawnych SENI Cup. Jest to inicjatywa skierowana do niepełnosprawnych intelektualnie mieszkańców domów pomocy społecznej. Sport jest dla nich doskonałą formą terapii, która przyczynia się do rozwoju sprawności fizycznej, uczy wytrwałości oraz współpracy w zespole. Udział w rozgrywkach to także wyjątkowa okazja do oderwania się od codzienności, poznawania świata i spełniania marzeń. Uczestnicy Ligi mogą poczuć się jak zawodowi piłkarze i uwierzyć, że mogą osiągnąć jeszcze więcej.

Jednym z celów Ligi jest także integracja osób niepełnosprawnych z resztą społeczeństwa. Staramy się pokazać, że na piłkarskim boisku wszyscy jesteśmy tacy sami, bo wszyscy podobnie cieszymy się z sukcesów i tak samo odczuwamy gorycz porażki.

W ramach Ligi organizujemy turnieje kwalifikacyjne w Polsce i za granicą, z których drużyny awansują do turnieju finałowego rozgrywanego w Toruniu.

W ramach Ligi organizujemy turnieje kwalifikacyjne w Polsce i za granicą, z których drużyny awansują do turnieju finałowego rozgrywanego w Toruniu.

Seni Cup w liczbach:

  • Drużyną, której siedziba jest najbardziej oddalona od miejsca turnieju finałowego jest zespół DPS z Irkucka, który w podróży do Torunia pokonuje 8 tys. km.
  • Dotychczas najstarszy zawodnik miał 87 lat, a najmłodszy 12.
  • W sumie rozdano ponad 12 000 medali.

Wspieramy rozgrywki siatkówki plażowej w scenerii gotyku

W czerwcu na toruńskim Rynku Nowomiejskim na dwa tygodnie pojawiają się dwa piaszczyste boiska do siatkówki plażowej. Wszystko po to, żeby wśród gotyckich zabytkó

w rozegrać mecze eliminacyjne do Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej Kobiet i Mężczyzn – PLAŻA GOTYKU. Mecze rozgrywają

najlepsi polscy siatkarze plażowi, w tym także reprezentanci Polski.

Meczom towarzyszy wiele dodatkowych imprez. W przerwach kibice mogą wziąć udział w treningach sportowych i zajęciach fitness.

Sponsorem Generalnym tego wydarzenia są marki Bella, Eva Sun oraz Happy.

Najwyższej klasy sieć kompleksów rekreacyjno-sportowych dla miłośników aktywnego wypoczynku i relaksu w SPA

W ofercie klubów znajduje się szeroka gama pomysłów na aktywny wypoczynek i efektywny relaks. Na zwolenników tego pierwszego czekają dwa pełnowymiarowe korty squash, dwie sale do aerobiku, zajęcia Power Bike (pot. Spin) oraz ponad ośmiometrowa ścianka wspinaczkowa.

o Grupie TZMO
Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube