Bella Baby Happy
brandViewProd
happy1.jpg
happb_chust.jpg
happy_2.jpg
happy4.jpg
happy2.jpg

Bella Baby Happy

"ponieważ jesteś"

Pieluszki i kosmetyki dla dzieci. Marka Happy to produkty najwyższej jakości przeznaczone dla dzieci.

Dysponując wieloletnim doświadczeniem oraz nowoczesnymi technologiami dostarczamy produkty spełniające wszelkie wymagania naszych małych klientów i ich rodziców. Dobro dziecka stawiamy sobie na pierwszym miejscu.
Wysoka jakość naszych produktów pozwoliła nam zdobyć zaufanie i lojalność klientów w wielu krajach. Cieszymy się, że nasze produkty pomagają rodzicom, ułatwiając im codzienną pielęgnację szczęśliwego dziecka.

Z myślą o przyszłych i obecnych mamach stworzyliśmy aplikację mobilną Happy Baby:

historia marki

happy_1992_1.jpg
1993
Początek

W odpowiedzi na potrzeby rozwijającego się rynku produktów dla dzieci TZMO wprowadza pierwsze pieluszki jednorazowe dla dzieci - Bella Baby. W roku 1995 pieluszki Bella Baby są dostępne w wersji dla chłopców i dziewczynek.

happy_2000_2.jpg
2000
3 rozmiary

Początek historii marki Happy. Pierwsze pieluszki Happy produkowane były w 3 rozmiarach: MIDI, MAXI, JUNIOR.

happy_2001.jpg
2001
Laminat oddychający

To rok rewolucyjnej zmiany w ofercie pieluszek dla dzieci – laminat nieoodychający zostaje zastąpiony oddychającym. Jest to milowy krok w kierunku komfortu użytkowania oraz dbania o zdrową skórę dziecka.

happy_2002.jpg
2002
Rozmiary dla najmłodszych

Oferta pieluszek pod marką Happy zostaje poszerzona o rozmiary dla najmłodszych: NEWBORN i MINI. Pieluszki w rozmiarze NEWBORN posiadają wycięcie na kikut pępowinowy – rozwiązanie innowacyjne i bardzo doceniane przez mamy oraz położne opiekujące się noworodkami.

happy_2004_1.jpg
2004
Before Newborn

Marka Happy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców dzieci przedwcześnie urodzonych lub z niską masą urodzeniową wprowadza do oferty nowy rozmiar pieluszek BEFORE NEWBORN – najmniejsze w ofercie pieluszki z wycięciem na kikut pępowiny.

happy_2005.jpg
2005
Podkłady

Pieluszki Happy zyskują nowe wygodne zapięcie – elastyczny rzep, a wkład chłonny zostaje wzbogacony superabsorbentem z ekstraktem zielonej herbaty, który niweluje nieprzyjemne zapachy, zmniejsza ryzyko występowania uczuleń i podrażnień wrażliwej skóry maluszków. W tym samym roku oferta wyrobów dla dzieci zostaje poszerzona o podkłady Happy – pierwsze podkłady na rynku dedykowane specjalnie dla najmłodszych

happy_2007_1.jpg
2007
Chusteczki

W odpowiedzi na różne potrzeby klientów chusteczki nasączone dla dzieci dostępne są w 3 nowych rodzajach: jedwab&bawełna, mleko&miód oraz sensitive.

happy_2008_1.jpg
2008
Rozmiary pośrednie

Aby umożliwić rodzicom idealne dopasowanie pieluszki, rozmiarówka Happy poszerza się o kolejne dwa rozmiary „pośrednie” Maxi Plus oraz Junior Extra.

happy_2010.jpg
2010
Udoskonalenie

Pieluszki w rozmiarach Maxi, Maxi Plus, Junior i Junior Extra zostają udoskonalone – wprowadzony zostaje 3D Flexi system zapewniający jeszcze lepsze dopasowanie pieluszki do ciała maluszka przy jednoczesnym zapewnieniu maksymalnej chłonności

2012
Happy Natural Care

Wprowadzenie linii kosmetyków Bella Baby Happy Natural Care stworzonej dla wrazliwej skóry dziecka. Są to produkty o starannie dobranych składnikach, które gwarantują ochronę delikatnej skóry dziecka podczas codziennej pielęgnacji.

2013
Śliniaczki jednorazowe

Wprowadzenie do oferty śliniaczków jednorazowych pod marką Happy Lunch, które stały się doskonała alternatywa dla tradycyjnych śliniaczków. Posiadają przylepce i specjalną kieszonkę chroniącą ubrania dziecka przed zabrudzeniem.

happy2016.png
2016
Nowe pieluszki Happy

Wprowadzenie odświeżonej wersji pieluszek Bella Baby Happy, które zostały udoskonalone w 2 systemy. Early Care System w rozmiarach od 0 do 2 w trosce o najmłodszych oraz 360° comfort system dla wygody i swobody ruchów dla nieco starszych dzieci w rozmiarach od 3 do 6.

zakres oferty

  • Bella Baby Happy – pieluszki dla dzieci, kosmetyki dla dzieci, chusteczki nasączane
  • Bella Baby Happy Natural Care – kosmetyki oraz chusteczki nasączone dla dzieci i niemowląt
  • Bella Baby Happy Lunch - śliniaczki jednorazowe
  • Bella Mamma – produkty dla mam

 

przejdź do strony marki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube