Bella
brandViewProd
bellaherbstilia.png
bellaperfectaultrablue.png
bellatamporegular.png
bellapantyaroma.png

Bella

Wyroby higieniczne przeznaczone dla kobiet i dziewcząt. Bella to marka wyrobów higienicznych przeznaczonych dla kobiet - lider na rynku Środkowo-Wschodniej Europy, dynamicznie zdobywająca rynek Europy Zachodniej i Azji.

Pod znakiem Bella sprzedawana jest szeroka gama produktów: podpaski, wkładki higieniczne, tampony i kosmetyki do higieny intymnej. Bella wciąż ewoluuje, a jednocześnie od lat pozostaje synonimem pewności, komfortu i bezpieczeństwa. Zmienia się tak, jak na przestrzeni lat zmieniały się kobiety – ich gusta, potrzeby i styl życia. Sukces marki Bella to przede wszystkim dbałość o najwyższą jakość produktów, wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów oraz otwartość na nowoczesne rozwiązania technologiczne.

historia marki

historia-60te.jpg
1956
Bella Donna

W Toruńskich Zakładach Materiałów Opatrunkowych rozpoczyna się produkcja wyrobów higienicznych dla kobiet – podpasek Donna. Od tamtych dni jakość wyrobów nieprzerwanie rosła, a nazwa ulegała zmianom – podpaski Donna zmieniły nazwę na Bella Donna, z włoskiego „piękna kobieta”.

bella_1983.jpg
1983
Rozpoczęcie

Rozpoczęto produkcje wyrobów higienicznych pod marką Bella.

bella_1989.jpg
1989
Panty Classic

Jako pierwszy producent w Polsce TZMO rozpoczęły produkcję celulozowych wkładek higienicznych, które w latach 90-tych przyjęły nazwę  wkładki E-Day, a obecnie nazywają się Panty Classic.

bella_1994.jpg
1994
Bella Nova

Bella Nova, czyli pierwsze podpaski z osłonkami bocznymi. Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych były pierwszym producentem podpasek z osłonkami bocznymi w Polsce!

bella_1995.jpg
1995
Bella Perfecta

Pierwsze podpaski supercienkie wyprodukowane w Polsce - Bella Perfecta. Grubość podpaski zmniejszyła się do 2 mm, co znacznie zwiększyło komfort użytkowania.

bella_1996.jpg
1996
Bella Intima

Rok po pojawianiu się podpasek supercienkich TZMO rozpoczyna produkcję ultacienkiej wkładki higienicznej – Bella Intima. Po latach modyfikacji, obecnie wkładka ta jako jedyna na rynku posiada pokrycie ze 100% bawełny.

bella_2001.jpg
2001
Tampony

Wprowadzono na rynek pierwsze tampony produkowane przez TZMO. Rok później ofertę poszerzono o pierwsze tampony z aplikatorem.

bella_2004.jpg
2004
Rok Innowacji

Rok innowacji – we wszystkich wyrobach higienicznych folia została zamieniona laminatem oddychającym. Do dziś wartością wszystkich naszych wyrobów jest oddychalność – przepuszczalność pary wodnej, a zatem większy komfort użytkowania.

bella_2007.jpg
2007
Bella Perfecta Rose

Wprowadziliśmy pierwsze podpaski zapachowe – Bella Perfecta Rose i Bella Perfecta Violet.

bella_2009.jpg
2009
Bella for Teens

Bella for Teens – pierwsza w Polsce linia wyrobów higienicznych przeznaczona w całości dla nastolatek. Wkładki, tampony i podpaski o różnych kolorach i w różnych nutach zapachowych.

2013
produkty z ekstraktem z ziół

Stworzenie linii produktów higienicznych: podpasek i wkładek wzbogaconych ziołami: werbeną, lipą i babką lancetowatą.

bella2016.png
2016
Bella Ideale

Powstaje linia produktów higienicznych premium Bella Ideale. W skład linii wchodzą podpaski higieniczne o innowacyjnym system StayDrai™  i wyjątkowo miękkie wkładki higieniczne z systemem StaySofti™.

zakres oferty

  • Bella Ideale – ultracienkie i superchłonne podpaski oraz wkładki
  • Bella Perfecta – podpaski ultracienkie
  • Bella Herbs - podpaski i wkładki z wyciągiem z ziół
  • Bella for Teens – podpaski i wkładki dla nastolatek
  • Bella Panty – wkładki
  • Bella Tampo – tampony
  • Bella Control – produkty do inkontynencji dla kobiet

przejdź do strony marki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube