No 1
brandViewProd
no11.jpg
no12.jpg

No 1

"dla domu i rodziny"

Produkty z papieru dla domu.

Praktyczne i nowoczesne artykuły higieniczne z papieru Bella No1 to szeroka paleta produktów dla całej rodziny, obejmująca wyroby z delikatnej bibułki oraz ekologiczne produkty z segregowanej makulatury. Pod marką No 1 oferujemy miękkie, delikatne chusteczki, serwetki papierowe w sześciu kolorach, chłonne i wydajne ręczniki kuchenne oraz papier toaletowy.

historia marki

papier_1995_1.jpg
1995
Początek No1

Wyroby papierowe pod marką Bella No1 debiutują na rynku. Jako pierwsze dostępne są chusteczki uniwersalne w wersji standardowej i w wersji mini oraz chusteczki kosmetyczne.
Rok później na rynek zostają wprowadzone chusteczki higieniczne pod marką Bella No1. Do dziś chusteczki pod charakterystycznym logo cieszą się ogromną popularnością i zaufaniem klientów.

papier_1996_1.jpg
1996
Bella No1 Karo

Do rodziny wyrobów papierowych Bella wchodzi miękki i delikatny papier toaletowy pod marką Bella No1 Karo. Niedługo dołączają do niego papierowe ręczniki kuchenne Karo.

papier_1997_1.jpg
1997
Papier i ręczniki

Do rozwiajacego się asortymentu wyrobów papierowych zostają włączone papier toaletowy i ręczniki pod marką Bella No1. Wysoka jakość powoduje, że szybko zyskują zaufanie klientów.

papier_2003_1.jpg
2003
Chusteczki turystyczne

Ofertę wyrobów papierowych Bella poszerzają chusteczki do okularów i turystyczne. Bardzo wygodne w użyciu, stają się nieodłącznym towarzyszem w pracy i w podróży.

papier_2005_1.jpg
2005
Chusteczki Happy

W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych klientów oferujemy chusteczki higieniczne Bella Baby Happy. Wesołe opakowania zachęcają dzieci nie tylko do przestrzegania higieny, ale też rozwijają wyobraźnię i pobudzają do zabawy. W 2008 do oferty dołączają chusteczki w wersji mini, które z łatwością zmieszczą się w dziecięcej kieszonce.

papier_2010_1.jpg
2010
Nowe opakowania

Linia chusteczek uniwersalnych Bella No1 i Bella Baby Happy zostaje gruntownie odświeżona. Na półkach sklepowych pojawiają się kolorowe i estetyczne opakowania różnej wielkości, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

no1.png
2015
Wprowadzenie chusteczek czterowarstwowych

Oferta produktów papierowych wzbogacona została w czterowarstwowechusteczki higieniczne. Opakowania chusteczek mają nowoczesny design idostępne są w formie chusteczek kieszonkowych i dużych opakowań w formie chusteczek wyciąganych.

zakres oferty

  • No1 – chusteczki higieniczne, serwetki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube