Eva
brandViewProd
dermolejek.png
eva sun - balsam do opalania SPF 15 - 200ml copy.jpg
eva simple zel do mycia ciala - jezyna.jpg
eva simple odzywka do wlosow.jpg
eva simple - krem roza jerychonska.jpg
eva natura mydlo bez.jpg

Eva

"Dopasowane do Ciebie"

Kosmetyki do kompleksowej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów.

Fabryka Kosmetyków „POLLENA-EWA” S.A. posiada blisko 100-letnie doświadczenie w produkcji kosmetyków, a w swojej bogatej ofercie posiada produkty do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Warta wyróżnienia jest innowacyjna linia Eva DERMO, która odpowiada na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne. Pollena-Ewa oferuje także szereg usług na zlecenie. Działania w ramach Private Label pozwalają zaoferować kosmetyki wpisujące się idealnie w potrzeby klienta. Produkty te przygotowywane są od fazy pomysłu, aż do wdrożenia. Taki dobór asortymentu zapewnia więc kompleksową pielęgnację od „stóp do głów”.

Od 1996r. firma posiada certyfikat ISO 9001, który jest dowodem wysokiej jakości produkowanych przez nią kosmetyków.

historia marki

pollena_1914.JPG
1919
Hugo Güttel

Dwaj łódzcy przedsiębiorcy: Hugo Güttel i Józef Wójtowicz zakładają Fabrykę Mydła i kosmetyków „Hugo Güttel” z siedzibą w Łodzi.

pollena_1929.JPG
1929
Pixin

Fabryka zmienia nazwę na Fabryka Mydła i Kosmetyków Hugo Güttel PIXIN - pod tą marką wyprodukowano wiele popularnych wyrobów (pudry, szampony, emalie do paznokci).

pollena_1939-1945.jpg
1939
Rozwój produkcji

1939-1945 Okupacja przyniosła znaczny rozwój produkcji (głównie mydła i proszku do prania).

pollena_1971.jpg
1971
Pollena Eva

Po raz pierwszy użyto nazwy Pollena Eva.

pollena_1996.jpg
1996
Eva Natura Len

W okresie transformacji miało miejsce wiele istotnych dla Firmy wydarzeń, które przyczyniły się do jej dynamicznego rozwoju i poszerzenia oferty rynkowej. W połowie lat dziewięćdziesiątych wprowadzone zostały popularne kosmetyki EVA NATURA LEN z biokompleksem lnianym oraz seria BURSZTYN z biokompleksem bursztynu.

pollena_1996-2002.jpg
1996
Nagrody

1996-2002 Nowatorskie receptury i atrakcyjny design nowych linii EVA NATURA LEN i linii BURSZTYN spowodowały, że od momentu pojawienia się na rynku cieszyły się nieustającym uznaniem klientów. Były nagradzane w licznych konkursach, na wielu targach i wystawach międzynarodowych – trzykrotnie zdobyły złoty medal na Światowej Wystawie Wynalazków i Innowacji Eureka w Brukseli i dwukrotnie zostały odznaczone Godłem „Teraz Polska”.

certyfiikat.jpg
1996
Certyfikat ISO 9001

W 1996 roku Firma otrzymała certyfikat ISO 9001, świadczący o spełnieniu wymagań jakościowych zgodnych z normą międzynarodową

 

pollena_2008_2.jpg
2008
Perła Rynku Kosmetycznego

Wprowadzona 1,5 roku wcześniej nowa linia kosmetyków do pielęgnacji twarzy dla młodych kobiet EVA NATURA KOMFORT MŁODEJ SKÓRY 18+ zdobyła tytuł PERŁA RYNKU KOSMETYCZNEGO

2009.png
2009
Linia lawendowa EVA NATURA otrzymała prestiżową nagrodę

Qltowy KonceptMagazynu Kosmetyki za Lawendowy Relaks. Jury konkursu doceniło kosmetyki zlawendą za ich pozytywne działanie na ciało i duszę, za pomoc w odzyskaniurównowagi, której tak często brakuje w naszym zabieganym życiu.

2011.png
2011
Seria egzotyczna

Pollena-Ewa zaprezentowała nową linię egzotycznych żeli pod prysznic EvaNatura. W kosmetykach tych zamknięto zapachy m. in. dalekiego Tybetu, Chinczy Tahiti.

2012.png
2012
Herbal Garden

Oferta wzbogaca się o nową serię do pielęgnacji twarzy Herbal Garden. Bogactwo ziół sprawia, że lina ta szybko znajduje swoje miejsce na półkach.

qltowy.jpg
2016
Qltowy Koncept

F.K. Pollena- Ewa S.A otrzymuje wyróżnienie w kategorii Qltowy Koncept za
Kompleksową Pielęgnację Skóry- serię żeli do mycia ciała Eva Simple.
Podczas uroczystej Gali podsumowującej 20. edycję konkursu Qltowy Kosmetyk,
nagrodę dla. odebrał prezes zarządu – Cezary Bijak.

2016.jpg
2016
Eva Dermo

Oferta asortymentowa rozszerzona zostaje o nową, przełomową linię kosmetyków Eva DERMO, dedykowaną na problem skóry suchej i nadwrażliwej na czynniki zewnętrzne.

2017.jpg
2017

Ambasadorką marki Eva DERMO zostaje była Miss Polonia, a obecnie ceniona prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska.

qltowy_kosmetyk_2018.jpg
2018
Qltowy Kosmetyk

Produkty do pielęgnacji ciała Eva DERMO otrzymały nagrodę Qltowy Kosmetyk 2018 w kategorii “ciało, skóra z problemami”.

przejdź do strony marki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube