Szpital Matopat

Szpital Matopat

"Lecz się bez obaw!"

Najwyższej jakości usługi medyczne realizowane przez wysokiej klasy personel i przy użyciu nowoczesnego sprzętu.

Szpital Specjalistyczny MATOPAT w ciągu piętnastu lat działalności zapewnił sobie trwałe miejsce na rynku ochrony zdrowia w naszym regionie. Od początku istnienia profesjonalny zespół stara się zapewniać swoim Pacjentom najnowsze metody leczenia i komfortowe, zgodne z obowiązującymi standardami, warunki opieki. Zaangażowanie wysoko wykwalifikowanego i stale podnoszącego swoje umiejętności personelu sprawia, iż wybór motta dla szpitala - LECZ SIĘ BEZ OBAW - jest w pełni uzasadniony.

historia marki

sz_matopat_2001.JPG
2001
Początek

Powstanie szpitala Matopat na bazie istniejącej od 1998 roku Przychodni Specjalistycznej Matopat. Szpital Matopat był pierwszym w naszym województwie i jednym z pierwszych w kraju niepublicznym, zbudowanym od podstaw szpitalem wieloprofilowym

matopat_2004.JPG
2004
ISO

Jako pierwszy w województwie kujawsko-pomorskim Szpital Matopat otrzymał certyfikat zaświadczający zgodność obowiązującego w placówce systemu zarządzania jakością z międzynarodową normą zarządzania jakością ISO 9001:2000. W 2016 roku audyt recertyfikujący potwierdził wysoki poziom usług i zgodność systemu zarządzania jakością z wymaganiami normy ISO 9001:2008.

2008.png
2008
Rozbudowa

Nowy budynek o powierzchni 2600 m2 pozwala rozszerzyć działalność o ambulatoryjną opiekę specjalistyczną - gabinety lekarskie i pracownie diagnostyczne wyposażone w nowoczesny sprzęt, działające kompleksowo m.in. w dziedzinach: ginekologii, okulistyki, kardiologii, endoskopii.

matopat_2011.jpg
2011
RHK

W Szpitalu Specjalistycznym MATOPAT jako pierwszym w Polsce dokonano zabiegu operacyjnego wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego o nazwie RHK firmy Zimmer.

certyfikat akredytacyjny.jpg
2013

Szpital dołączył do elitarnego grona szpitali, których kompetencje do świadczenia opieki o wysokiej jakości zostały potwierdzone w sposób obiektywny otrzymaniem certyfikatu akredytacyjnego Ministra Zdrowia.

2015.png
2015

Otrzymanie certyfikatu „Szpital bez bólu” przyznawanego przez Polskie Towarzystwo Badania Bólu oraz Polskie Towarzystwo Anestezjologii i Intensywnej Terapii, Towarzystwo Chirurgów Polskich, Polskie Towarzystwo Ginekologiczne oraz Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne.

2016.jpg
2016
Świętujemy jubileusz!

Od 15 lat jesteśmy z tymi, którzy nas potrzebują! Rocznie udzielamy 100.000 konsultacji i porad specjalistycznych oraz wykonujemy ok. 3000 zabiegów operacyjnych/hospitalizacji.

2017.png
2017

Planowane inwestycje w nowoczesną diagnostykę i informatyzację placówki pozwolą nam dostarczyć jeszcze lepszej jakości opiekę zdrowotną.

przejdź do strony marki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube