CitoNet

CitoNet

"polecamy z czystym sumieniem"

Centra Usług CitoNet to sieć spółek świadcząca usługi sterylizacji narzędzi chirurgicznych oraz bielizny operacyjnej, prania i wynajmu odzieży i pościeli medycznej, a także kompletowania i dostawy gotowych pakietów operacyjnych według potrzeb klienta.

Dzięki doświadczeniu w branży medycznej czerpanemu z 60-letniej tradycji TZMO, Centra usług CitoNet mogą aktywnie uczestniczyć w podnoszeniu standardów opieki nad pacjentem wdrażając nowe rozwiązania technologiczne wspomagające pracę personelu medycznego i ułatwiające opiekę nad chorymi.

historia marki

citonet_2001.jpg
2001
Pierwsze centrum

Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych poszerzyły swoją ofertę o usługę sterylizacji, świadczoną pod marką CitoNet.
Pierwsze Centrum Usług Sterylizacji powstało w Łodzi, kolejne, trzy lata później, w Bydgoszczy i Krakowie, a w 2006 roku otwarte zostało CUS w Szczecinie.

citonet_2008.jpg
2008
Pralnia

W Bydgoszczy powstała pierwsza pralnia pod marką CitoNet, świadcząca usługi pralnicze dla zakładów opieki zdrowotnej oraz hoteli i restauracji. Rok póżniej rozpoczęła pracę kolejna pralnia – w Łodzi.

citonet_2011.jpg
2011
CitoNet na Pomorzu

Od drugiej połowy roku 2011 usługi Citonet świadczone są również na Pomorzu, dzięki nowej pralni w Zabagnie, k. Tczewa.

2016.png
2016
Uroczyste otwarcie CitoNet Warszawa

To już szósty oddział Centrów Usług wPolsce, świadczący nowoczesne usługi w zakresie outsourcingu prania wodnegooraz tworzenia niestandardowych sterylnych pakietów, zestawów wyrobówmedycznych dedykowanych pod konkretne procedury medyczne. Obecnie GrupaTZMO posiada swoje Centra Usług CitoNet w Bydgoszczy, Szczecinie, Krakowie,Łódzi, Zabagnie i Warszawie.

przejdź do strony marki

zasięg marki

zasieg.jpg

Nasze wyroby sprzedajemy na ponad 80 rynkach: w Unii Europejskiej, w Europie Środkowej i Wschodniej, w Afryce i na Dalekim Wschodzie.

Nasza strona używa plików Cookies w celu zapewniania wygody korzystania z serwisu oraz w celach statystycznych. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na politykę cookies
Rozumiem
YouTube